Şekeroğlu Plastik, yıllardan beri süre gelen piyasa deneyimi ile günümüz teknolojilerinin imkanlarını birleştirerek ortaya çıkan üretimi hijyen ve kaliteye entegre etmiştir. Firma olarak en önemli sorumlulukların başında kaliteli üretim ve hijyen şartları gelmektedir. Süreç olarak kalitenin bir bütün olarak ele alındığı ve Toplam Kalite Yönetimi’nin her departmanda farklı proseslerde uygulandığı Şekeroğlu, doğru zamanda doğru üretimi gerçekleştirebilmek için her açıdan dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen sektör uzmanlarından hizmet ve ürün tedarik etmektedir. Kalitenin bir bütün olduğunu ele alırsak hammaddenin ve yan mamullerin üretime girmeden önceki kontrollerinden ürünün sevkiyat aşamasına kadar ki tüm süreçler de uzman bir ekibin güvencesi altında takip yapılmaktadır. Üretim yapılırken kullanılan yarı mamullerin (hammadde, etiket, kulp, koli, poşet, boya vs..) özenle takiplerinin yapılıp gıdaya uygunluğunu garanti altına alıp içerisine yoğurt, çikolata, peynir, helva vs.. gibi ürünlerin koyulacağı plastik kapları üretme konusunda gönül rahatlığı ile hareket etmekteyiz. Şekeroğlu, çoğu gıda üreticisi firmadan çok daha katı ve hassas hijyen kuralları uygulamaktadır.
Şekeroğlu Plastik olarak kendi hijyen standartlarımızı DANONE, ÜLKER, NESTLE, UNILEVER gibi uluslararası gıda devlerinin özel eğitimleri ile de geliştirmekteyiz. Daha fazla kar elde etmek için kalite ve hijyen koşullarımızdan hiç bir şekilde taviz vermemekteyiz. Bunların başında ana hammaddemiz, sonrasında diğer yarı mamuller ve üretim hattımız gelmektedir.

Şekeroğlu Plastik yüksek kalitesi ile ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !