Şekeroğlu’nda "Önce İnsan" ilkesi doğrultusunda tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları; ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam yaratma çabası içerisindeyiz. Sürekli gelişim için en önemli unsurun; sahip olduğumuz entellektüel sermaye olduğunun bilincindeyiz. En önemli kaynağımız dinamik ve gelişime azmi yüksek çalışanlarımızdır. Bu bağlamda çalışanlarımıza sürekli gelişim imkanları sağlayarak değerlerimize bağlı bir çalışma kültürü oluşturuyoruz.

Şekeroğlu’nu Şekeroğlu yapan her şeyden çok; özveriyle çalışan, yüksek nitelikli ve profesyonel kadrosudur. Amacımız: Şekeroğlu Ailesi olarak büyük başarıların altına hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Şekeroğlu’nda herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve insiyatif kullanmasına olanak tanır.

Sektörel yolculuğumuzda, güvenilen bir kurum olma yolculuğumuzda, alanında yetkin insan kaynağından oluşan bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !