Şekeroğlu Copyright

www.sekeroglu.com.tr

"Bu İnternet sitesinde yer alan tüm materyaller telif haklarıyla korunmuştur ve "Şekeroğlu Plastik Ambalaj A.Ş." veya lisansörlerinin malıdır.

"Şekeroğlu Plastik Ambalaj A.Ş." ve tüm diğer başlıklar, karakterler, isimler, logolar, resimler, teknik bilgiler, videolar "Şekeroğlu Plastik Ambalaj A.Ş." ' nin veya lisansörlerinin ticari markalarıdır.

"Şekeroğlu Plastik Ambalaj A.Ş." ' den önceden alınmış yazılı onay olmadan bu sitedeki ürünlerin ve tasarımların üretimi, yeniden yayınlanması, yüklenmesi, postalanması, gönderilmesi, modifiye edilmesi, dağıtılması veya halka açık oynatılması veya gösterilmesi KESİNLİKLE yasaktır !!!"

"Şekeroğlu Plastik Ambalaj A.Ş." YönetimiBiliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !